Teamzone200
top of page

התרגילים שיחטבו לכם את הקיץ - הבטן החטובה שתמיד רציתם...

עודכן: 28 באוג׳ 2018

השאלה שכולם כולל כולם רוצים לדעת את התשובה אליה... איך לעזאזל מגיעים למצב של קוביות בבטן? למצב בו הבטן שטוחה וחטובה ושרירי הריבועים יבלטו? שאלת השאלות... כאן בבלוג נעזור ונכוון אתכם לתשובה ולבטן שתמיד רציתם...

חיטוב ועיצוב רחובות

לפני הכל חשוב שכולנו נדע שלכולנו יש ריבועים בבטן, רק שאצל רובנו הריבועים האלו מוסתרים על ידי שכבה של שומן. יכולה להיות שכבה עבה יותר של שומן או שכבה דקה יותר, ולכן ישנם מצבים שרק שני הריבועים העליונים הם אלו שיבלטו. ככל שאחוז השומן יהיה נמוך יותר כך יבלטו יותר שרירי בטן.

לכן, על מנת להגיע למצב בו שרירי הבטן יבלטו צריך להוריד את אחוז השומן ובמקביל להעלות את מסת השריר על מנת ששרירי הבטן יקבלו חיטוב.


הורדת אחוז שומן

אחוזי השומן בגוף יושפעו באופן ישיר מכמות ומאיכות האוכל אותו אנו אוכלים. תזונה חכמה, נבונה עם צריכת קלוריות המותאמת לסגנון החיים שלנו ולכמות האימונים השבועית תעזור מאוד להוריד אחוזי שומן. כולנו יודעים שהתמדה בתפריט תזונה דורשת המון עבודה, אורך רוח והמון הכנה מנטלית מראש. בסופו של יום גירעון קלורי - כלומר כמות קלוריות נכנסת נמוכה מכמות קלוריות יוצאת, תביא את הגוף לירידה באחוזי שומן.

לגבי תזונה - נסו להימנע משימוש בתפריטים שלא נבנו במיוחד עבורכם. יש להתייעץ עם דיאטנים קליניים שהוסמכו לכך על מנת לקבל את הייעוץ הטוב ביותר עבורכם, כי הרי מה שמתאים לאדם אחד לא בהכרח מתאים לאחר.

דבר נוסף המשפיע על ירידה באחוז שומן הוא חילוף החומרים בגוף (מטבוליזם). חילוף חומרים נמוך מהמון סיבות רפואיות ופיזיות, יכול להאט את קצב הירידה. חילוף חומרים גבוה המושפע מעליה במסת השריר, אימונים עצימים ותזונה נכונה יכול לעזור במידה רבה בירידה באחוזי השומן.


חיטוב השרירים - אימונים

אימוני כוח!!!! תכניסו לכם ולכן טוב טוב לראש - אם לא תעשו אימוני כוח הגוף שלכם לא יתחטב! אימוני כוח הם הכרחיים לחיטוב הגוף, לעלייה בחילוף החומרים ולהבלטת השרירים הרצויים. יש להתמקד בכל שרירי הגוף ולא רק בשרירים ספציפיים, כלומר אם נרצה לחטב את הבטן לא נבצע רק תרגילי בטן בכל אימון, אלא נגוון בעבודה ובחיזוק של שרירים נוספים אשר יגרמו לגוף לעבוד קשה יותר וכך לשרוף יותר קלוריות.

יש שיאמרו שלהוריד אחוזי שומן זה 80% תזונה ו-20% אימונים... בעינינו זו טעות! בזכות האימונים שתעשו, המיינדסט שלכם לגבי תזונה גם ישתנה, אך התמקדות רק באוכל, הימנעות ממאכלים שאתם אוהבים והתעסקות בספירת קלוריות ומשקל בצורה אובססיבית כל היום רק יגרמו לכם לתסכול, לייאוש ובסופו של דבר רק ירחיקו אתכם מהמטרה... הבטחה שלנו - אחרי אימון חזק, פסיכולוגית המוח שלכם וגם הגוף יבקשו משהו מזין ובריא.

“ATHLETES EAT AND TRAIN, they don't diet and exercise..."

אין פתרונות קסם להשגת התוצאה הרצויה. האינטרנט מוצף באתרים המבטיחים לכם תוצאות וריבועים בבטן תוך חודש, או על ידי אימונים של 10 דקות - אל תיפלו בפח כי אין חיה כזאת! כשהמטרה עומדת לנגד עיניכם זה מצוין, אך גם קל יותר לפתות אתכם על ידי פרסומים מבטיחים. היו חכמים כי מדובר בגוף שלכם, אל תפקידו אותו בידיים הלא נכונות, לכן, במקום ליפול להבטחות שווא תהיו מפוקסים במטרה והיו מוכנים לעבוד קשה, באימונים ובמטבח, בשביל להשיג אותה, כמה זמן שיקח.


כעת נחשוף בפניכם את המתכון הבריא שלנו להשגת היעד שלכם - בטן שטוחה וחטובה:

1. אימוני כושר מגוונים, המודרכים על ידי צוות מקצועי ביחס אישי אשר יתנו לכם מוטיבציה להתמדה.

2. אימוני כושר המתמקדים גם באימוני כוח לכל חלקי הגוף - זאת על מנת להעלות מסת שריר ולהגביר את חילוף החומרים - מסת שריר גבוהה יותר תגרום לכם לשרוף יותר קלוריות גם במנוחה.

3. גירעון קלורי - וזה מתחיל בדברים הקטנים... דאגו להיות יותר פעילים ביום יום שלכם, יותר מדרגות פחות מעליות, יותר הליכה ותנועה פחות ישיבה ממושכת, יותר מים פחות משקאות מוגזים, מתוקים ואלכוהול, יותר סיבים תזונתיים פחות קלוריות ריקות.

4. התייעצות עם דיאטנים קליניים מוסמכים לבניית תפריט אישי.

5. סיבים תזונתיים - נקו את הגוף שלכם על ידי אכילת סיבים.

6. שתיית מים מרובה.

7. סידור צלחת האוכל בצורה חכמה יותר: קודם מניחים מנת חלבון, לאחר מכן מנת ירקות גדולה ובסוף מנת פחמימה מורכבת.

8. אכילה בשעות מסודרות ולא מאוחרות מידי.

9. הרשו לעצמכם מידי פעם ליהנות מארוחת "שחיתות" טובה...

10. חיזוק שרירי הליבה על ידי התרגילים המצורפים בסרטון.

11. אל תהיו בזה לבד - שתפו את המשפחה והחברים וקבלו תמיכה מהם.

12. שילוב פעילות אירובית המעלה את הדופק ומגבירה את זרימת הדם.

13. הוסיפו פעילות של יוגה ומתיחות להרגעת הנפש והגוף, בנוסף המתיחות עוזרות למתיחת העור על פני הבטן.

14. ודאו שאתם ישנים טוב.

15. והכי חשוב... תהנו מהדרך, עשו את הדברים באיזון ללא הקצנות מיותרות ואל תלחיצו את הגוף יותר מידי - כי אז הוא מחזיר לכם בהפוכה...


סרטון - 12 תרגילי בטן מחטבים במיוחד, בלי תרגיל כפיפת הבטן בכלל... נסו בעצמכם:)שלכם,

סטודיו הכושר של רחובות - Team Zone201 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page